Jūsų giminės medis

Asociatyvus paveikslėlis (LCVA)

Sveiki! Smagu jus čia matyti.

Kviečiu pasinaudoti mano paslaugomis sudarant Jūsų giminės medį.

Kažkokiu itin profesionaliu genealogu savęs neskaitau ir nevadinu, bet per pastarąjį dešimtmetį dirbant su bažnytinėmis knygomis ir įvairiais archyvais susikaupė patirties, tad galiu ja pasidalinti ir su jumis.

Pradžia, kaip ir daugeliui pabandžiusių – atrodė labai sudėtinga, bet ilgainiui pasidavė rusų, lenkų, lotynų kalbomis užkeverzotas bažnytinių knygų dantiraštis, susiformavo paieškos strategija, atsirado žinojimas kaip, kur ir ko ieškoti Lietuvos, Latvijos, Lenkijos archyvuose, taip pat ir už Atlanto, ieškant kažkada iš Lietuvos emigravusių protėvių pėdsakų.

Per eilę metų teko surasti ar patikslinti šimtus biografinių duomenų dirbant Plieno Sparnuose, begalė valandų praleista po kruopelytę dėliojant savo giminės istoriją, padėta galybei kitų žmonių.

Giminės medžio formavimas be galo įdomus ir įtraukiantis reikalas, bet, be specifinių žinių dar reikalaujantis ir labai daug laiko. O būtent jo dažniausiai mums ir trūksta.

Jei lig šiol, dėl įvairių priežasčių dar nesiryžote tuo užsiimti savarankiškai, o nuo noro kreiptis į tuo užsiimančias įmones ar archyvą atbaidydavo jų kainos – man galite rašyti visiškai drąsiai.

Jums galiu pasiūlyti paslaugas visiškai prisitaikydamas pagal jūsų poreikius ir galimybes. Tai ir pilnas giminės medis, taip pat ir vieno kažkurio protėvio linija. Ar tiesiog kažkokio konkretaus įvykio paieška, pvz. jūsų prosenelių santuoka, be kurios jūsų savarankiškai atliekamas tyrimas nejuda tolyn ir t.t. ir t.t.

Galiu jums pasiūlyti ir privačius mokymus norintiems bandyti sėkmę savarankiškai.

Taip pat pabaigtą giminės medį galiu vizualizuoti ir parengti spaudai (plakatas, el. ar popierinis leidinys ir pnš.)

Dėl kainų ir visais klausimais kviečiu parašyti man el. paštu n.korbutas@gmail.com , Facebook žinute ar tiesiog palikti komentarą apačioje.

Su linkėjimais Nerijus Korbutas.